Tekstil ve Konfeksiyon Sektöründe Sürdürülebilirlik Nasıl Sağlanır Konulu Seminer Daveti

Sayın Üyemiz ;

Sektörde 16 yılını tamamlayan TÜREV Danışmanlık ile Derneğimizin gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde “Tekstil ve Konfeksiyon Sektöründe Sürdürülebilirlik Nasıl Sağlanır” konulu bir seminer organize edilecektir.

Tekstil ve Konfeksiyon Sektörü’nün yapısı, özellikleri, geçmişi, geleceği, verimlilik, kaynak yönetimi , sürdürülebilirlik çerçevesinde gerçekleştirilecek olan seminere, sektörde uzun yıllar çalışmış olan Sn. Talat DÖNMEZ konuşmacı olarak katılacaktır.

Tekstil ve Konfeksiyon Sektörü, yoğun işgücü dolayısıyla ekonomik dalgalanmalardan ve krizlerden en kolay etkilenen sektörlerden biri olması nedeniyle, bu kırılganlığın azaltılması ancak “sürdürülebilirlik” için gerekli çalışmaların yapılması sayesinde sağlanabilir , düşüncesiyle tasarlanan bu seminerde, piyasadan güncel örnekler ile yöntemler konusunda anlatım gerçekleştirilecektir.

15 Ekim Çarşamba günü , saat 10:00 – 13:00 arasında Derneğimiz toplantı salonunda gerçekleştirilecek olan seminere şirket ortakları, Yönetim Kurulu Üyeleri, CEO, Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcıları, Koordinatörler, Satış ve Pazarlama Müdürlerinin katılımlarının faydalı olacağı inancıyla , sizleri de aramızda görmeyi diler , saygılar sunarım.

Mukadder ÖZDEN

Yönetim Kurulu Başkanı

EGSD PORTAL ÜYE İLANLARI
MİNİ ANKET
IF Wedding Fashion Fuarı’da hangi pazarı hedefliyorsunuz?
Anket Sonuçları
© 2019 EGE GİYİM SANAYİCİLERİ DERNEĞİ
Tel: +90 (232) 446 46 93
Neo Tasarım Hizmetleri